Cennik Sofa Rent

Namioty modułowe - możliwość łączenia w 3x6, 3x9, 3x12 i 6x6

Namiot Ecru

  • 3m x 3m + ścianki

130zł/1-3dni

Namiot zielony

  • 3mx3m + ściany

130zł/1-3dni

Namiot niebieski

  • 3mx3m + ściany

130zł/1-3dni

Namiot czarny

  • 3m x 3m + ścianki

130zł/1-3dni

Namiot zadaszenie

  • 3m x 3m + zadaszenie nad 2 ławostoły piwn

80zł/1-3dni

Witamy w naszej wypożyczalnia namiotów we Wrocławiu, w której oferujemy wynajem namiotów handlowych, wynajem namiotów ekspresowych, wynajem namiotów ogrodowych, wynajem namiotów na komunię, namiotów urodzinowych, namiotów na przyjęcie i namiotów 3x3

Przyjęcie w ogrodzie- idealnym rozwiązaniem będzie wynajem namiotów ogrodowych.

Przy okazji tak ważnych przyjęć jak komunia z pomocą przyjdzie nasza wypożyczalnia namiotów ofertą na wynajem namiotów na komunie, które zapewnią Państwu ochronę prze słońcem i deszczem. Wypożyczenie namiotów na komunie jest świetnym rozwiązaniem na przeniesienie przyjęcia do ogrodu.

Wynajem namiotów na komunie oferujemy w różnych opcjach kolorystycznych tj. ecru, zielony i niebieski. Wynajem namiotów oferujemy również w opcji rozłożenia i złożenia przed przyjęciem.

Namioty wypożyczamy w opcji ze ścianami lub bez.

Wykorzystanie oferty na wynajem namiotów na przyjęcie pozwoli Państwu na stworzenie niepowtarzalnego klimatu w ogrodzie.

Duża ilość posiadanych przez nas namiotów ekspresowych pozwala na wynajem namiotów handlowych w ilościach przekraczających 500 sztuk.

Oferta: wypożyczalnia namiotów handlowych, wypożyczalnia namiotów ekspresowych skierowana jest do firm cateringowych i eventowych.

Oczywiście przy opcji wynajmu namiotów 3x3 , wynajmu namiotów handlowych i wynajmu namiotów ekspresowych proponujemy kompleksową obsługę z zakresu montażu i demontażu na eventach i przejęciach oraz komuniach.

obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
obrazek